سبد خرید

بازی جدید Capcom

کپکام مشغول ساخت بازی جدیدی به نام The Descendants است

با توجه به فعالیت‌های جدید و اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد کپکام به شکل مخفیانه در حال ساخت یک آی پی کاملا جدید به نام The Descendants است. این شرکت پرآوازه قصد دارد بار دیگر هواداران خودش را شگفت‌زده کند و خودی در میان دیگر رقبا نشان دهد. شرکت Capcom با ارائه فرنچایزهایی همچون Resident Evil ،Monster Hunter و Street Fighter محبوبیت بسیار بالایی دارد. این شرکت از سال 1979 تاسیس شده و از آن زمان تا به امروز موفقیت‌های بسیار زیادی به دست آورده است.

حال در تازه‌ترین اطلاعات خارج شده از این شرکت متوجه شدیم که به شکلی کاملا مخفیانه در حال کار روی عنوانی به نام The Descendants است. جالب است بدانید که این اطلاعات از روی رزومه کاری بازیگری به نام بکا پریویت (Bekka Prewitt) به دست آمده که قبلا با کپکام برای شخصیت بلا دیمیترسکو (Bela Dimitrescu) در بازی رزیدنت ایول 8 همکاری داشته است. در همین راستا یکی از کاربران انجمن ردیت گزارش داد که طبق رزومه رزومه بکا پریویت در وب‌سایت Actor Access، این بازیگر نقش مکمل نامشخصی را در بازی معرفی نشده کپکام داشته است. واضح است که این اطلاعات، جزئیات بالایی را به ما نمی‌دهد و غیر از نام بازی چیزی دست ما را نخواهد گرفت. این احتمال نیز وجود دارد که این نام تنها اسم رمز بازی باشد و در نهایت کپکام با نام و نشان دیگری به معرفی آی پی جدید خودش بپردازد.

بازی جدید کپکام

به گفته برخی افراد کپکام احتمالا بازی رزیدنت اویل 9 را به خاطر توسعه این عنوان جدید به تعویق انداخته است. در حالی که برخی دیگر معتقدند که این شرکت قصد دارد به سراغ ساخت ریمیک فرنچایز رزیدنت ایول برود و قبل از عرضه نسخه نهم، این عناوین را منتشر کند. توسعه بازی Resident Evil 9  از سال 2018 شروع شده و طرفداران انتظار داشتند در سال 2025 اطلاعات و جزئیاتی از این اثر مورد انتظار منتشر شود که متاسفانه باخبر تاخیر روبرو شدند.

البته این تاخیر تنها در حد شایعه قرار دارد و ممکن است شاهد عرضه بازی در همان زمان تعیین شده باشیم. با این حال هنوز هیچ اطلاعات رسمی از The Descendants در دست قرار ندارد و طرفداران باید تا زمان معرفی رسمی از سوی خود کپکام منتظر بمانند.

با اطمینان خرید کنید

اطلاعات تماس
تلفن تماس : 52570375-061

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب
روز های جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

  استان خوزستان، هندیجان، خ امام خمینی، روبروی مدرسه ادیب

© تمامی حقوق سایت برای وبسایت شیموتکس محفوظ می باشد.

پشتیبانی شیموتکس

پشتیبانی شیموتکس

7/24 آماده پاسخ گویی

زود برمیگردم

پشتیبانی شیموتکس

هرگونه سوال و هر زمان نیاز به مشاوره داشتید ما ازطریق شبکه های اجتماعی زیر درخدمت شما هستیم

یکی از راه های ارتباطی انتخاب کنید
chat