سبد خرید

بازی جدید سری Batman: Arkham Shadow

بازی واقعیت مجازی Batman: Arkham Shadow معرفی شد

استودیو Camouflaj به همراه استودیوهای آکیولس از بازی واقعیت مجازی Batman: Arkham Shadow رونمایی کردند. نسخه جدید مجموعه بتمن آرکهام به‌طور انحصاری برای هدست واقعیت مجازی متا کوئست ۳ در حال ساخت است. این اثر ویژه طبق گفته‌ی جف کیلی، مجری معروف حوزه ویدیوگیم در پایان سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

جف کیلی تیزر اولیه بازی بتمن آرکهام شادو را در صفحه توییتر شخصی‌اش منتشر کرد. او نوشت که این تیزر معرفی بازی‌ای است که قرار است اواخر سال ۲۰۲۴ برای هدست واقعیت مجزای متا کوئست ۳ منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر در مراسم سامر گیم فست روز هفتم ژوئن (هجدهم خرداد) اعلام خواهد شد.

توضیحات رسمی در مورد بازی Batman: Arkham Shadow منتشر شده است. طبق توضیحات «گاتهام سیتی به خطر افتاده است و خباثت در کوچه و کناره‌ها کمین کرده است. تنها شما هستید که می‌توانید شهر را نجات دهید.» توضیحات نشان می‌دهد که بازی‌کنان نقش بتمن را بر عهده می‌گیرند و با دشمنان مختلف، این بار به شکلی متفاوت خواهند جنگید. گفتنی است راک‌استدی مسئول ساخت بازی‌های بتمن آرکهام است، اما به نظر می‌رسد که آنها دخالتی در توسعه بازی واقعیت مجازی جدید ندارند.

بازی جدید سری بتمن آرکهام

اولین بازی واقعیت مجازی این سری به نام Batman Arkham VR همراه با هدست پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد. این دومین بازی تراز اول واقعیت مجازی است که از سری بتمن آرکهام ساخته می‌شود. توضیحات بیشتر در مراسم تابستان سام گیم فست اعلام خواهد شد. این مراسم روز هجدهم خرداد برگزار می‌شود و به‌طور زنده از طریق یوتیوب و توییچ استریم خواهد شد.

شرکت متا هفته گذشته اعلام که سیستم‌عامل متا هورایزن در دسترس شرکت‌های شخص ثالث قرار خواهد گرفت. به عبارت دیگر استفاده از این سیستم‌عامل ساده‌تر می‌شود و شرکت‌های سازنده‌ سخت‌افزار می‌توانند آن را به کار ببرند. ایکس‌باکس، لنوو و ایسوس جزو اولین شرکت‌هایی هستند که با متا همکاری کرده‌اند. ایکس‌باکس سرویس کلاود گیمینگ خود را برای هدست متا کوئست ارائه می‌دهد. این باعث می‌شود تا بتوان بازی‌های ایکس‌باکس را به وسیله این هدست تجربه کرد.

یک مدل ویژه از هدست متا کوئست نیز توسط ایکس‌باکس در حال توسعه است. به نظر هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و لنوو هم در حال توسعه و تولید هستند. این محصولات از سیستم‌عامل متا هورایزن استفاده خواهند کرد. ممکن است که بازی Batman: Arkham Shadow پس از مدتی برای هدست‌های دیگر هم منتشر شود. این بازی در حال حاضر تنها برای پلتفرم متا کوئست معرفی شده است.

با اطمینان خرید کنید

اطلاعات تماس
تلفن تماس : 52570375-061

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب
روز های جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

  استان خوزستان، هندیجان، خ امام خمینی، روبروی مدرسه ادیب

© تمامی حقوق سایت برای وبسایت شیموتکس محفوظ می باشد.

پشتیبانی شیموتکس

پشتیبانی شیموتکس

7/24 آماده پاسخ گویی

زود برمیگردم

پشتیبانی شیموتکس

هرگونه سوال و هر زمان نیاز به مشاوره داشتید ما ازطریق شبکه های اجتماعی زیر درخدمت شما هستیم

یکی از راه های ارتباطی انتخاب کنید
chat