هدست PS VR2 هنوز نیومده خراب کاریاش شروع شده

شارژر هدست PS VR2 پلی استیشن می‌تواند کنترلر Sense را ذوب کند

هدست PS VR2 پلی استیشن سرانجام ماه گذشته میلادی معرفی شد، با این حال به‌نظر می‌رسد راه‌اندازی این دستگاه چندان بدون مشکل نبوده است. قبلا در گزارشی گفته شده بود که هدست پس از اتصال کنترلر Sense با مشکلاتی مواجه شده و اکنون گزارش‌هایی درباره مشکلات مربوط به شارژر آن و ذوب کردن پورت Sense منتشر شده است.

یکی از کاربران ردیت تصویری از شارژر دستگاه منتشر کرده که بخش‌های پلاستیکی اطراف پورت کنترلرهای Sense را ذوب کرده است. با این حال، او کنترلر ذوب شده خود را به Best Buy برگرداند و توانست هزینه آن را دریافت کند.

کاربران دیگری نیز در این شبکه اجتماعی اشاره کرده‌اند که همین اتفاق برای آن‌ها رخ داده است.

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که چه چیزی باعث این اتفاق شده است. ممکن است فشار بیش اندازه وارد شده به دستگاه باعث ذوب پورت شارژ هدست پلی استیشن شده باشد. همچنین یکی از کاربران Reddit توضیح می‌دهد که شاخه‌های آهنربایی دستگاه باعث ایجاد یک مدار کوتاه شده و این امر باعث ذوب شدن آن می‌شود.

با این وجود، توصیه می‌شود که کاربران هدست پلی استیشن همیشه از تمیز بودن بخش فلزی اطمینان داشته باشند تا از مشکل گرمای بیش از اندازه جلوگیری شود. همچنین توصیه شده که برای عدم وقوع خطرات بیشتر، کنترلر را در حال شارژ رها نکنید!