زمان انتشار بازی Sifu مشخص شد

ناشر بازی Sifu، شرکت Sloclap، به تازگی اعلام کرد که این عنوان در تاریخ ۲۸ مارس (۸ فروردین ۱۴۰۲) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم استیم منتشر خواهد شد.

جدیدترین بازی استودیوی مستقل فرانسوی Absolver ابتدا برای پلی استیشن ۴ و ۵ و پی‌سی از طریق فروشگاه اپیک گیمز در بهمن ماه سال گذشته منتشر شد، سپس در آبان ماه امسال نیز برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد.

انتشار نسخه ایکس باکس و استیم با لانچ اکسپنشن جدید Arenas همراه خواهد بود که به عنوان یک آپدیت رایگان برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت و در تریلر یوتیوب قابل مشاهده است.

جهت تماشای تریلر به قندشکن نیاز دارید

طبق گفته Sloclap، با ۹ مکان جدید و ۴۵ چالش بی‌رحمانه که در پنج حالت قابل بازی کردن خواهد بود، اکسپنشن Arenas حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی به این عنوان محبوب اضافه خواهد کرد.

در حالت Survival استادان کونگ فو برای کنار زدن محدودیت‌ها به چالش کشیده خواهند شد چرا که امواج دشمنان به طور مداوم سراغ‌شان خواهد رفت یا در حالت Performance به حد کمال خواهند رسید. همچنین در حالت Time Attack بازیکنان می‌توانند در مسیری پر از دشمن، با زمان مسابقه بدهند.

افرادی که به دنبال تغییر در مبارزات تاثیرگذار بازی هستند، می‌تواند حالت Capture را امتحان کنند، جایی که بازیکنان باید یک منطقه مشخص شده را تصاحب کرده و برای خود نگه دارند. در حالت Manhunt نیز یک هدف خاص توسط محافظان احاطه شده که باید از بین برود.

همانطور که گفته شد اکسپنشن Arenas به همراه نسخه ایکس باکس و استیم Sifu در تاریخ ۸ فروردین ۱۴۰۲ منتشر خواهد شد.