تفاوت رابطه با ینفر و تریس در The Witcher 3

بازی The Witcher 3 انتخاب‌های دشواری پیش روی ما قرار می‌دهد. ما باید سرنوشت سیری را تعیین کنیم و در مورد پایان داستان اصلی تصمیم بگیریم. اما یکی از تصمیم‌ها مربوط به رومانس و ازدواج با دو شخصیت زن مهم بازی است. ینفر یا تریس؟ سؤالی که سال‌هاست طرفداران پر و پا قرص ویچر در تلاش برای پاسخ دادن به آن هستند. اما کتاب کمیک جدید ویچر، بحث و گفتگو را پایان داد. حال می‌دانیم که گرالت در اصل کدام‌یک را انتخاب می‌کند و اینکه یک پاسخ درست برای سؤال وجود دارد.

بازی ویچر 3 به‌عنوان یک اثر نقش‌آفرینی، آزادی عمل زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. در نتیجه داستان بازی می‌تواند از کتاب‌های اصلی جدا شود. در نتیجه پاسخ درست و غلط برای انتخاب‌های شما وجود ندارد. اما گیمرها همچنان دنبال بهترین انتخاب هستند. برای نمونه تبدیل سیری به ملکه جزو بدترین نتایج تلقی می‌شود. در نتیجه انتخابی تریس و ینفر هم باید همین باشد. کتاب کمیک The Witcher Corvo Bianco که چند ماه دیگر توسط انتشارات دارک هورس عرضه می‌شود، نشان داد که ینفر تنها پارتنر گرالت است و انتخاب تریس اشتباه است. در صورتی که تریس را به‌عنوان زوج گرالت انتخاب کرده‌اید، تصمیم شما درست نبوده است. اما تفاوت رابطه با ینفر و تریس چیست؟

در صورتی که ینفر را به‌عنوان زوج گرالت در بازی The Witcher 3 انتخاب کرده باشید، رابطه‌ی چالشی و حتی گاهی سمی خواهید داشت. هر دو ینفر و گرالت، شخصیت‌های مستقل دارند و همچنین اخلاقیات آنها هم با هم نمی‌سازد. این باعث شده تا گاهی یکدیگر را نفهمند و در نتیجه دعواهای مختلفی پیش بیاید. اما گرالت و ینفر رابطه عمیقی با هم دارند. این دو توسط سحر به همدیگر متصل شده‌اند، اما یکی از مراحل بازی مربوط به باطل کردن این سحر است. پس از آن می‌توانید تصمیم بگیرید که همچنان با ینفر رابطه داشته باشید یا اینکه او را رها کنید.

در سوی دیگر تریس یک ساحره با قلبی مهربان است. رابطه با او بسیار شیرین و خالی از چالش‌های رابطه با ینفر است. به‌طور کل آنها زوج بهترین به چشم می‌آیند و حتی گیمرها نیز این دو را لایق هم می‌دانند. البته رابطه با تریس در ویچر 3 خط داستانی کمتری نسبت به ینفر دارد و به‌طور کل سازندگان، تریس را زوج اصلی گرالت نمی‌دانند. کمیک‌بوک جدید نیز نشان داد که گرالت، ینفر را انتخاب کرده و آنها با همدیگر زندگی می‌کنند. اگرچه انتخاب تریس بدون شک برای روح و روان گرالت بهتر است، اما او ترجیح می‌دهد تا زندگی‌اش را با ینفر شریک شود.

 

در پایان پاسخ دادن به سؤال ینفر یا تریس به شما بستگی دارد. اما بدانید که نویسندگان بازی ترجیح داده‌اند تا گرالت با ینفر (Yennefer) ادامه دهد. در صورتی که انتخاب شما نیز همین است، یک رولرکوستر از احساسات را تجربه کرده‌اید و با چالش‌های یک رابطه عاطفی واقعی دست و پنجه نرم کرده‌اید.