معرفی بازی The Lord of the Rings MMO + تریلر گیم

یک بازی آنلاین چند نفره جدید از سری The Lord of the Rings، اثر جادوانه جی. آر. آر تالکین، ساخته خواهد شد.

این عنوان که در آینده برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، در مرحله توسعه اولیه در استودیو Amazon Games Orange County، توسعه‌دهنده بازی New World قرار دارد. آمازون گیمز برای این عنوان با Middle-earth Enterprises که متعلق به امبریسر گروپ است، به توافق رسیده است.

کریستوف هارتمن، معاون آمازون گیمز، اظهار داشت:

ارائه یک برداشت تازه از ارباب حلقه‌ها برای بازیکنان، از مدت‌ها پیش آرزوی تیم ما بوده و مفتخریم و سپاسگزاریم که Middle-earth Enterprises این دنیای نمادین را به ما سپرده است. همچنین خوشحالیم که پس از قرارداد Tomb Raider در سال گذشته، روابط خود را با Embracer Group گسترش می‌دهیم، زیرا آن‌ها ثابت کرده‌اند که همکاران بسیار خوبی هستند.

این عنوان MMO در نسخه‌ای ماندگار از سرزمین میانه اتفاق می‌افتد و داستان‌های سه گانه ارباب حلقه‌ها – یاران حلقه، دو برج و بازگشت پادشاه – و هابیت را در بر می‌گیرد. البته این تنها عنوان ارباب حلقه‌ها در دست ساخت نیست.

تریلر گیم
و درمورد تاریخ انتشار این شاهکار آمازون : 

The Lord of the Rings: Gollum از استودیو Daedalic Entertainment در ماه می وارد بازار می‌شود، در حالی که بازی Return to Moria نیز گفته شده بهار امسال منتشر می‌شود اما هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است.