تریلر گیم پلی بازی Starfield سرانجام منتشر شد + تریلر

همان‌طور که انتظار می‌رفت، سرانجام شرکت بتسدا (Bethesda) به صورت رسمی از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Starfield رونمایی کرد و جزئیات تازه‌ای از این بازی را منتشر نمود.

تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان Starfield، در ویدیوی گیم‌پلی این بازی سیاره‌ای به نام Kreet را در سال 2330 میلادی نمایش داد. بخشی از این ویدیو، گیم پلی حالت اول شخص را نشان می‌دهد که در آن بازیکن وارد یک ایستگاه فضایی می‌شود و دشمنان را با یک Machine Gun و سپس با یک شاتگان قدرتمند شکست می‌دهد.

علاوه بر موارد فوق، ویدیوی گیم‌پلی Starfield مکانیزم Lock-Picking و همچنین تیراندازی در حالت سوم شخص را نشان می‌دهد. همچنین در این ویدیو شاهد یک شهر بزرگ و شلوغ به نام نیو آتلانتیس هستیم که بازیکنان در آن مأموریت‌های مختلف را دریافت می‌کنند و بیشتر درباره‌ی این شهر اطلاعات کسب خواهند کرد.

تاد هاوارد سیستم خلق شخصیت در Starfield را گسترده‌ترین سیستم خلق شخصیت بتسدا نامیده است. ویژگی‌های اختیاری نیز در این بخش وجود دارد که بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. علاوه بر این، اثر جدید بتسدا گیم استودیو به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سفینه‌های فضایی خود را بسازند، آن‌ها را شخصی‌سازی کنند و به پرواز درآورند.

بتسدا تایید کرده است که بیش از 1000 سیاره در بازی Starfield وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آن سیاره‌ها به کاوش و اکتشاف بپردازند.

بازی Starfield در سال 2023 برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در پایان شما را به تماشای ویدیوی گیم‌پلی بازی مذکور دعوت می‌کنیم