بازی های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه سپتامبر

billbil-kun طی یک سال گذشته تمامی‌ بازی‌های رایگان این سرویس را به درستی لو داده است. سونی قصد دارد برای ماه آینده Need for Speed Heat را در کنار Granblue Fantasy: Versus و Toem رایگان در دسترس بازیکنان قرار دهد. شما می‌توانید از تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) تا ۴ اکتبر (۱۲ مهر) به این عناوین دسترسی داشته باشید.

Need for Speed Heat بیست و چهارمین نسخه از این سری محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شده بود. Toem یک بازی عکاسی است که توسط استودیو سوئدی Something We Made به بازار عرضه شد. Toem توانست در مراسم بفتا ۲۰۲۲، جایزه بهترین شروع کار و اولین ساخته را دریافت کند.

Granblue Fantasy: Versus یک بازی مبارزه‌ای ۲.۵ بعدی است که در سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۴ و پی‌سی منتشر شد. شما هنوز به بازی های ماه پیش دسترسی دارید و Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 در کنار Yakuza: Like a Dragon و Little Nightmares توسط سونی رایگان شده بود.

شما اگر این بازی‌ها را به لیست خود اضافه کنید برای همیشه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، مگر اینکه اشتراک پلی استیشن پلاس شما به پایان برسد. باید اشاره کنیم که مشترکین اکسترا و پریمیوم (سرویس‌های گران‌تر پلی استیشن پلاس) نیز می‌توانند این بازی‌ها را تجربه کنند.