سبد خرید

بازی جدید Doom در راه است

بازی بعدی سازنده Doom در کنفرانس ایکس باکس معرفی می‌شود

مایکروسافت در حال تدارک مراسم بزرگی برای اوایل تابستان امسال است. ایکس‌ باکس شوکیس امسال که طبق گفته تام وارن، روز 21 خرداد برگزار می‌شود، پر از اتفاقات مهم و جنجالی خواهد بود. یک افشاگر معتبر مدعی است که بازی جدید استودیو سازنده Doom Eternal در این مراسم معرفی می‌شود. استودیو id Software قرار است برای اولین بار از تیزر بازی بعدی‌اش رونمایی کند و طرفداران مایکروسافت را به وجد بیاورد.

این افشاگر که با نام NateTheHate شناخته می‌شود، چندین بازی مختلف را در طی ماه‌های اخیر فاش کرده است. او هفته گذشته به معرفی بازی Gears 6 اشاره کرد و گفت که این بازی پرچم‌دار نسل جدید ایکس‌باکس خواهد بود. او اولین فردی بود که از پروژه انتشار بازی‌های مایکروسافت برای پلی‌استیشن و نینتندو خبر داد و اینسایدر معتبر به‌حساب می‌آید. او نوشته است که استودیو id Software به دنبال معرفی بازی تازه‌اش در مراسم امسال است.

مراسم ایکس باکس قرار است در اواخر خرداد امسال برگزار شود. بازی‌های مهمی در این مراسم حضور خواهند داشت. بازی کالاف دیوتی بلک آپس جدید معرفی خواهد شد. برای اولین بار شاهد یک کالاف دیوتی جهان‌باز هستیم که به جنگ خلیج فارس می‌پردازد. بازی Gears 6 نیز در ادامه معرفی خواهد شد و حال می‌دانیم که سازنده بازی Doom نیز برنامه‌هایی دارد. این افشاگر اعلام کرد که بازی جدید Quake در برنامه کاری id Software قرار ندارد. ممکن است شاهد رونمایی از بازی جدید دووم باشیم.

بازی جدید Doom در راه است

گزارش تازه‌ای نشان داد که استودیو ماشین‌گیمز، سازنده بازی ولفنشتاین در حال کار روی بازی جدید Quake است. آنها در حال حاضر مشغول ساخت بازی ایندیانا جونز هستند و هم‌زمان روی کویک نیز کار می‌کنند. باید خاطرنشان کرد که استودیو id Software در طی مدت اخیر مشغول توسعه و ارتقاء موتور گرافیکی‌اش بوده است. موتور id Tech 8 برای بازی بعدی به کار گرفته شده که طبق گفته‌ها از تمامی قابلیت‌های نسل جدید بهره می‌برد و امکان ارائه یک تجربه غوطه‌ورکننده یا ایمرسیو را دارد.

شایعات معرفی بازی جدید سازنده Doom تائید نشده‌‌اند. باید منتظر خبرهای بیشتر و برگزاری مراسم ایکس‌باکس ماند. شوکیس جدید مایکروسافت به نظر جذاب و مهیج خواهد بود. طرفداران می‌گویند که اگر این شایعات درست از آب دربیایند، بهترین مراسم ایکس‌باکس تا به امروز را خواهیم دید. ردموندی‌ها با تصاحب اکتیویژن بلیزارد، کنترل فرنچایزهای زیادی را به دست گرفتند و می‌توانند بازی‌های مهمی را برای سال‌های آینده برنامه‌ریزی کنند.

با اطمینان خرید کنید

اطلاعات تماس
تلفن تماس : 52570375-061

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب
روز های جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

  استان خوزستان، هندیجان، خ امام خمینی، روبروی مدرسه ادیب

© تمامی حقوق سایت برای وبسایت شیموتکس محفوظ می باشد.

پشتیبانی شیموتکس

پشتیبانی شیموتکس

7/24 آماده پاسخ گویی

زود برمیگردم

پشتیبانی شیموتکس

هرگونه سوال و هر زمان نیاز به مشاوره داشتید ما ازطریق شبکه های اجتماعی زیر درخدمت شما هستیم

یکی از راه های ارتباطی انتخاب کنید
chat