بازی Hellblade 2 زیباترین بازی آنریل انجین 5

دیجیتال فاندری: Hellblade 2 زیباترین بازی آنریل انجین 5 است

بازی Hellblade 2، اثر جدید استودیو نینجا تئوری طبق گفته مدیر دیجیتال فاندری، زیباترین بازی ساخته‌شده توسط آنریل انجین 5 است. مدیر این گروه فنی معتقد است که هل‌بلید 2 فشار زیادی به کنسول ایکس‌باکس سری ایکس وارد خواهد کرد. دنباله بازی Hellblade روز اول خرداد ماه برای کنسول ایکس‌باکس سری و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

نینجا تئوری هفته گذشته اعلام کرد که نسخه کنسول بازی Hellblade 2 با محدودیت 30 فریم در ثانیه منتشر می‌شود. نسخه کامپیوتر دارای محدودیت فریم نیست و سیستم‌های پرچم‌دار می‌توانند بازی را با سرعت فریم بیشتری اجرا کنند. نگرانی‌هایی در مورد نحوه اجرای بازی وجود دارد، اما کارگردان VFX بازی می‌گوید که دلیل محدود کردن سرعت فریم، ارائه تجربه‌ای سینمایی است. نبردها کند و پیاده‌روی‌های سنوئا نیز باعث شده تا چندان نیازی به سرعت فریم بالا وجود نداشته باشد.

دیجیتال فاندری به بررسی تریلر اخیر هل‌بلید 2 پرداخته است. مدیر این گروه مدعی است که با زیباترین بازی ساخته‌شده در تاریخ آنریل انجین روبه‌رو هستیم. همچنین این بازی فشار زیادی هم به سخت‌افزار وارد می‌کند و پی‌سی گیمرها باید سیستم قدرتمندی برای دریافت تجربه‌ای مشابه کنسول سری ایکس داشته باشند. دیجیتال فاندری نمی‌داند که کنسول سری اس چطور قرار است این بازی را اجرا کند. این گروه می‌گوید که وضوح بازی بدون شک برای این کنسول کاهش می‌یابد، اما باید دید چطور محدودیت رم دستگاه دور زده می‌شود.

گرافیک بازی Hellblade 2

در خبر دیگری، مصاحبه‌ای با اعضای نینجا تئوری در مورد بازی Hellblade 2 انجام شده است. این بازی به مشکلات روانی می‌پردازد و این می‌تواند تأثیر منفی روی روان سازندگان بگذارد. مدیر استودیو گفته است که آنها مشاورهای سلامت روان استخدام کرده‌اند و همچنین تراپی و جلسات مشاوره برای تمامی کارکنان در دسترس است. اما چالش اصلی، بازیگر شخصیت سنوئا است. او به‌طور مستقیم با مشکلات روانی این کاراکتر درگیر است و او چطور توانسته از پس این چالش سخت بربیاید؟

ملینا جورجنس در پاسخ گفت که او تروماهای زندگی شخصی‌اش را به شخصیت سنوئا منتقل کرده است. این بازیگر جوان می‌گوید که در اوایل بیست سالگی با مشکلات روانی دست و پنجه نرم کرده است. او اضطراب و استرس داشته و با تروماهای روحی دست و پنجه نرم کرده و سعی کرده تا از این تجارب استفاده کند و بازی در نقش سنوئا را «منفذی» برای بروز این تروماها و خشم درونی‌اش می‌داند. او در پایان گفته که این پروژه فرصت عالی برای او بود تا به افرادی که با مشکلات روانی درگیر هستند، کمک کند.

 

بازی Hellblade 2 روز اول خرداد 1403 برای Xbox Series X/S و کامپیوتر منتشر خواهد شد.