عرضه اولین بازی ایکس باکس روی GeForce Now

Gears 5 اولین بازی استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس است که امروز به سرویس NVIDIA اضافه شده و در تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد) بازی‌های Deathloop، Grounded و Pentiment نیز به آن خواهند پیوست.

اواخر سال گذشته، مایکروسافت از قرارداد همکاری ۱۰ ساله خود با NVIDIA خبر داده بود که به موجب آن بازی‌های ایکس باکس را به GeForce Now بیاورد. در صورتی که معامله بین مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تایید شود، با این قرارداد بازی‌های این استودیو مانند Call of Duty نیز به سرویس ابری NVIDIA اضافه خواهند شد.

حالا با وجود این همکاری، بازیکنان می‌توانند بازی‌های ایکس باکس و بتسدا که از طریق استیم یا اپیک گیمز خریداری کرده‌اند را توسط GeForce Now روی رایانه‌های شخصی، کروم‌بوک، مک، گوشی‌های هوشمند یا سایر دستگاه‌های خود استریم کنند. انتظار می‌رود پشتیبانی از بازی‌های خریداری شده از طریق استور مایکروسافت نیز در ماه‌های آینده به این سرویس اضافه شود. خب حالا ازین بهتر دیگه چی میخواید ؟

پوینت مثبت دیگشم :

به گفته انویدیا، مجموعه بازی‌های GeForce Now شامل بیش از ۱۶۰۰ عنوان می‌شود و بازیکنان می‌توانند هر پنجشنبه منتظر بازی‌های جدیدی باشند. علاوه بر Gears 5، بازی‌های Tin Hearts و The Outlast Trials نیز از امروز در دسترس قرار گرفته‌اند.

عالی حالا بریم آماده باشیم برای پنج شنبه های انویدیایی