الکترونیک آرتز توضیحات جدیدی درباره FIFA 23 ارائه کرد + آخرین تریلر

حضور داوران زن برای اولین بار

الکترونیک آرتز تریلر جدیدی از بازی FIFA 23 منتشر کرده که در آن توضیحات بیشتری درباره مسابقات فوتبال آن ارائه کرده است.

همانطور که در این ویدیو توضیح داده می‌شود، در FIFA 23 برای اولین بار در تاریخ این فرنچایز، داوران زن نیز در بخش‌های Ultimate Team و Pro Clubs بازی و مسابقات تک‌نفره آن حضور دارند. الکترونیک آرتز در ادامه ویدیو توضیح می‌دهد که در این بازی به خوبی از صداها استفاده شده تا فضای بازی و حساسیت مسابقات فوتبال را به خوبی نشان دهد.

همچنین الکترونیک آرتز در بازی فوتبال جدید خود نمایش زیبا و مدرن‌تری از داده‌های درون بازی مانند گل‌های موردانتظار، ضربات به سمت گل و درصد پاس‌ها را ارائه می‌کند.

تماشاچی‌ها نیز تغییر شکل داده‌اند و اکنون سطح بسیار بالایی از جزئیات را نشان می‌دهند و همچنین از مدل‌های شخصیت متنوع‌تری استفاده شده تا چهره‌های مختلف زیادی در بازی وجود داشته باشند.

از جمله تغییرات دیگر بازی می‌توان به دوربین آن اشاره کرد و همچنین بازیکنان در طول مسابقات به جای صدای گزارشگر می‌توانند به موسیقی گوش دهند و مجموعه‌ای از افکت‌های صوتی جدید نیز به بازی اضافه شده است.

EA اخیرا اعلام کرده بود که بازی FIFA 23 در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) برای پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان و سری ایکس اس، استیدیا و پی‌سی منتشر خواهد شد.