Bright Memory: Infinite برای کنسول‌های نسل جدید عرضه خواهد شد

بازی Bright Memory: Infinite علاوه بر ایکس باکس سری ایکس/اس که پیش از این تایید شده بود، اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد.

این بازی شوتر اولش شخص که اولین بار سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، یکی از اولین بازی‌هایی بود که در سال ۲۰۲۰ گیم‌پلی خود را در کنسول ایکس باکس سری ایکس به نمایش گذاشت.

چند شب گذشته در رویداد Future Games تایید شد که هر دو نسخه PS5 و Xbox Series X|S به طور کامل از رهگیری پرتو با ۶۰ فریم بر ثانیه یا ۱۲۰ فریم در ثانیه در حالت Performance پشتیبانی می‌کنند و نسخه پلی استیشن ۵ نیز از محرک‌های تطبیقی (Adaptive Triggers) کنترلر دوال‌سنس استفاده خواهد کرد.

در همین حال اعلام شد که نسخه نینتندو سوییچ روی سخت افزار اجرا می‌شود، نه از طریق فضای ابری و دارای قابلیت نمونه‌گیری چندگانه از TAA Anti-Aliasing و پشتیبانی از هدف‌گیری ژیروسکوپی خواهد بود.

در بازی Bright Memory: Infinite، بازیکنان نقش یک مامور ویژه به نام Shelia را بر عهده می‌گیرند تا رمز و راز پشت باز شدن یک سیاهچاله در طول جشن‌های سال نو چینی را کشف کنند. تریلر جدیدی نیز از بازی منتشر شد که مبارزات آن را به نمایش می‌گذارد که ترکیبی از عناوین شوتر اول شخص و شمشیر بازی‌های اکشن هک اند اسلش است.

با مانورهای آکروباتیک و قدرت‌های روانی، بازیکنان می‌توانند هر دو سبک مبارزه را برای مقابله با سربازان آینده و شیاطین اساطیر چینی ترکیب کنند. این بازی همچنین دارای یک درخت مهارت است که می‌توان به صورت کامل مهارت‌های آن را تا انتها باز کرد و شامل قدرت‌ها و ارتقاءهای جدید است.

همچنین تایید شد که هر نسخه کنسولی از بازی Bright Memory: Infinite شامل تمام بسته‌های الحاقی تزئینی از نسخه پی‌سی خواهد بود.