زمان انتشار Assassin’s Creed Red

بازه زمانی انتشار Assassin’s Creed Red اعلام شد

شرکت یوبی‌سافت گزارش مالی سه‌ماهه اول سال مالی 2024 را منتشر کرد. وضعیت مالی یوبی‌سافت پس از مدت‌ها رو به بهبودی است و آنها حدود 606 میلیون یورو در سه ماهه گذشته درآمد داشته‌اند. یوبی‌سافت در مورد پروژه‌های جدید نیز اطلاع‌رسانی کرده و از بازه زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red پرده برداشت. این بازی قرار است تا اوایل سال 2025 منتشر شود.

یوبی‌سافت قرار است وضعیت پروژه‌های جدید را در گزارش مالی ماه مه مشخص کند، اما بازه انتشار چند اثر جدید را تائید کرد. آساسینز کرید جدید که در ژاپن فئودال جریان دارد، قرار است در سال مالی 2025 منتشر شود. به عبارت دیگر، احتمال انتشار بازی جدید تا قبل از مارس 2025 وجود دارد. شایعاتی از انتشار بازی در تعطیلات پایان سال 2024 پخش شده بود و احتمال آنکه انتشار اثر به ژانویه یا فوریه 2025 منتقل شود هم وجود دارد.

یوبی‌سافت به دنبال انتشار بازی Star Wars Outlaws در سال میلادی اخیر است. شرکت دیزنی مدتی پیش، انتشار این بازی در 2024 را تائید کرد. شایعات نشان می‌دهند که احتمال انتشار بازی جنگ ستارگان در تابستان وجود دارد. در نتیجه یوبی‌سافت مشغول تکمیل پروژه‌های بزرگی است که می‌تواند وضعیت مالی آنها را بسیار بهبود بخشد. یکی از این بازی‌ها آساسینز کرید ژاپن است که طبق گزارش‌ها وسعت زیادی دارد و داستان دو شخصیت اصلی زن و مرد را دنبال می‌کند.

زمان انتشار Assassin’s Creed Red

سهام‌داران اصلی از مدیرعامل یوبی‌سافت در مورد انتشار بازی‌ها در سال 2025 پرسیدند. آنها معتقدند که انتشار GTA VI در آن سال، ممکن است روی فروش بازی‌هایشان تأثیر بگذارد. گیلمو اذعان کرد که آنها بازی جدید GTA 6 را در نظر دارند و انتظار دارند که این اثر در سال مالی 2026 (بعد از آوریل 2025) عرضه شود. یوبی‌سافت هنگام انتشار واچ داگز 1 برای راک‌استار گیمز شاخ و شانه کشید و به نظر می‌رسد که این بار محتاطانه رفتار می‌کنند.

مدیرعامل در مورد خطر بزرگ GTA 6 گفت: «آنچه در مورد GTA VI می‌توانم بگویم این است که انتشار بازی‌های بزرگی مانند جی‌تی‌ای در گذشته باعث شده تا افراد بیشتری به سمت صنعت بازی کشیده شوند و این به فروش دیگر بازی‌ها هم کمک می‌کند. ما بدون شک آن را در نظر داریم و در حال برنامه‌ریزی پروژه‌ها حول و حوش انتشار آن هستیم که البته نمی‌دانیم زمان انتشار دقیقاً چه روزی است. اما به نظر انتشار نزدیک سال مالی 2026 خواهد بود و ما فعلاً در 2025 قرار داریم. انتشار این بازی به‌طور کل به نفع بازار است.»

در صورتی که منتظر انتشار بازی Assassin’s Creed Red هستید، ممکن است مجبور به انتظار بیشتر شوید. این اثر پایان سال 2024 یا سه ماه اول 2025 منتشر می‌شود. از آنجایی که عناوین آساسینز کرید برای فصل تعطیلات پایان سال در نظر گرفته می‌شوند، بعید است انتشار به سال 2025 منتقل شود.