اضافه شدن Team Deathmatch به بازی Valorant

سلام شیموتکسی های عزیز برگشتیم با یک خبر کوتاه اما دل چسب .

آقا خبر اومده که در ۲۷ ژوئن (۶ تیر) قراره حالت Team Deathmatch به بازی Valorant اضافه خواهد شه. و درضمن این حالت جدید همراه با پچ ۷.۰ در دسترس قرار خواهد گرفت که به شما اجازه می‌ده که همراه با هم‌تیمی‌ها و رفیقاتون در یکی از سه نقشه جدید بازی مقابل یک تیم از دشمنان قرار بگیرید و قشنگ همشونو آبکش کنید.

 

خب حالا اگر بخوایم جزئی تر به ماجرا نگاهی بندازیم

در این حالت، هر مسابقه حدود ۱۰ دقیقه طول میکشه و به چهار مرحله تقسیم می‌شود.

و طبق قوانین معمول Team Deathmatch، اولین تیمی که موفق به کشتن ۱۰۰ دشمن شود برنده خواهد شد و اگر پس از گذشت زمان مسابقه، هیچ تیمی موفق به کشتن این تعداد از بازیکنان تیم دشمن نشده باشد، تیمی که تعداد بیشتری از بازیکنان حریف را کشته باشد، برنده می‌شود. در صورت یکی بودن تعداد کشته شده‌های هر تیم نیز بازی به‌طور مساوی به پایان خواهد رسید.

علاوه بر اینا ، در شروع هر مسابقه و هر مرحله یا «هر زمانی که در Spawn Room حضور داشته باشید» می‌توانید تجهیزات خود را انتخاب کنید. همچنین حالت Team Deathmatch بازی Valorant در یکی از سه نقشه Piazza، District و Kasbah انجام خواهد شد.

آره دیگه خلاصه چیز خاصب نداره فقط آدرنالین و استرس کار مهمه که برو بچ شیموتکسی همیشه آدرنالین خونشون بالاست و همیشه خدا تاپ بودن و هستن و خواهی بود.
 
در نهایت تریلری ببینم از این آپدیت

امید وارم همیشه در تمامی گیم هاتون نفر اول باشید  و ما روهم فراموش نکنید .