کاهش قیمت بازی کپکام

با آغاز نسل نهم شاهد افزایش قیمت بازی‌های AAA هستیم و کمتر پیش آمده که ناشر بزرگی مثل کپکام قیمت یکی از عناوین جدید خود را کاهش دهد. 

 

این شرکت ژاپنی قیمت یکی از بازی‌های تقریبا جدید خود را برای همیشه کاهش داده تا بازیکنان بیشتری را به خرید آن علاقه‌مند کند. کپکام با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که قیمت Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin روی پی‌سی و نینتندو سوییچ به ۴۰ دلار کاهش پیدا می‌کند. 

نسخه اول این سری در انحصار کنسول 3DS و گوشی‌های موبایلی قرار داشت، ولی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin در اواخر سال ۲۰۲۱ برای نینتندو سوییچ و پی‌سی به بازار منتشر شد. این بازی با سیستم مبارزات نوبتی خود و استفاده از عناصر نقش‌آفرینی کلاسیک، توانست به یکی از بهترین بازی‌های این ژانر در سال ۲۰۲۱ تبدیل شود.

مانستر هانتر یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین فرانچایزهای کپکام محسوب می‌شود که در سال‌های گذشته عملکرد بسیار خوبی از خودش در بازار نشان داده است. حالا که بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin را می‌توان ۲۰ دلار ارزان‌تر خریداری کرد، بهترین فرصت است تا طرفداران به سراغ این تجربه‌ جدید بروند.