بالاخره تصمیماتی درباره GTA VI درحال رخداد می باشد

در گزارش جدیدی ادعا شده که راکستار قصد دارد بخش‌های خاصی از بازی موردانتظار GTA 6 در حال توسعه را حذف کند و محتوای مربوط به آن را به‌عنوان یک بسته الحاقی (DLC) منتشر کند تا بازی در زمان موردانتظار منتشر شود.

بیش از یک دهه از زمان عرضه Grand Theft Auto 5 می‌گذرد و هرچند این بازی برای راکستار بسیار پرفروش بوده و همچنان نسخه‌های جدیدی از آن به فروش می‌رسد، طرفداران صنعت بازی با اشتیاق منتظر نسخه بعدی هستند. راکستار نیز از این موضوع آگاه است و ظاهرا تمام منابع خود را صرف توسعه GTA 6 کرده است.

Tez2 یکی از منابع GTA اعلام کرده که راکستار قصد دارد بازی GTA 6 را در سال ۲۰۲۴ عرضه کند و برای دستیابی به این هدف، نیاز دارد تا بخشی از بازی را حذف کند. Tez2 ادعا می‌کند که تعطیلات سال ۲۰۲۴ محتمل‌ترین زمان برای عرضه بازی خواهد بود اما ممکن است طرفداران تا اوایل سال ۲۰۲۵ نیز منتظر آن باشند.

او در ادامه توضیح می‌دهد که تیم سازنده بازی به‌هیچ‌وجه دوست ندارد زمان عرضه GTA 6 تا تعطیلات ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ به تعویق بیفتند. بنابراین، برای جلوگیری از تاخیر بیشتر آن، تصمیم گرفته تا بخش‌هایی از بازی را حذف کرده تا آن‌ها را بعدا به‌عنوان یک DLC منتشر کند.

Tez2 در ادامه ادعا می‌کند که Grand Theft Auto 6 در سال جاری میلادی به‌طور رسمی معرفی خواهد شد. در حال حاضر راکستار فقط تایید کرده که در حال ساخت آن است. با این حال تابستان امسال بیش از ۵۰ دقیقه ویدیو از توسعه GTA 6 لو رفت تا طرفداران بتوانند انتظارات اولیه خود از بازی را بررسی کنند. اخیران یز گفته شده بود که ۵۰ سنت (50 Cent) در این بازی حضور خواهد داشت.