امتیازات و نمرات بازی Wo Long: Fallen Dynasty

بازی جدید و مورد انتظار استودیو تیم نینجا یعنی Wo Long: Fallen Dynasty فردا به دست مخاطبان می‌رسد و در همین راستا رسانه‌های معتبر دنیا نقد خود در رابطه با آن منتشر کرده‌اند.

نسخه پلی استیشن ۵ بازی Wo‌ Long: Fallen Dynasty تا این لحظه نمره ۸۲ از ۱۰۰ (با ۴۷ نقد) را کسب کرده است. به عقیده اکثر منتقدان مبارزات سریع و پر زد و خورد بازی جذابیت بسیاری دارد و مجموعا یک اثر سولزلایک با کیفیت محسوب می‌شود که از برخی مشکلات فنی رنج می‌برد. در ادامه باهم خلاصه برخی نقدهای بازی را می‌خوانیم:

بهترین راه توصیف Wo Long‌ این است که گرافیک و گیم‌پلی Dynasty Warriors و Nioh را با برخی المان‌های سکیرو ترکیب کنید. بازی بسیار دشوار به‌نظر می‌رسد اما از سوی دیگر به خوبی مزد تلاش‌هایتان را می‌دهد، مخصوصا زمانی که دست به کارهای ظاهرا غیرممکن می‌زنید.

Attack of the Fanboy – نمره ۱۰۰/۱۰۰

Wo‌ Long: Fallen‌ Dynasty یک اکشن آرپی‌جی فوق‌العاده است که چیزی حتی هاردکورتر از فرمول مرسوم سولزلایک‌ها ارائه می‌دهد. بازی سریع، پر زد و خورد و موثر است و سیستم بسیار پیچیده مبارزات آن زمانی که چم و خم کار را یاد بگیرید بی‌نهایت لذت‌بخش خواهد بود. شاید بازیکنان غیرجدی از این بازی بترسند اما کسانی که یک چالش حسابی می‌خواهند، نیاز نیست دنبال چیز دیگری باشند.

Push Square – نمره ۹۰/۱۰۰

تیم نینجا یک اکشن نقش‌آفرینی هاردکور با المان‌هایی غیرمتعارف اما ناب ارائه می‌دهد که عادات ما را تغییر خواهد داد. Wo Long حقیقتا روح تازه به ژانر خود می‌دمد.

IGN France – نمره ۸۰/۱۰۰

این بازی در چین فئودالی جریان داشته و شما نقش یک سرباز بی‌نام را برعهده دارید. استودیو همچنین یک سیستم اخلاقی نیز برای Wo‌ Long: Fallen‌ Dynasty توسعه داده تا وزن بیشتری به تصمیمات شما دهد.

Wo Long: Fallen Dynasty فردا ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند) برای پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر می‌شود. این عنوان همچنین از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.