Star Wars Jedi: Survivor دومین عرضه بزرگ فیزیکی سال ۲۰۲۳ در بریتانیا بوده

جدول فروش نرم افزاری Gfk در بریتانیا هنوز منتشر نشده، اما Star Wars Jedi: Survivor در حال حاضر فروش بسیار خوبی در این منطقه داشته است.

کریستوفر درینگ، رئیس GamesIndustry گزارش داد که علیرغم اینکه فروش فیزیکی ۳۵ درصد کمتر از Star Wars Jedi: Fallen Order بوده، این دومین عرضه بزرگ در بریتانیا در سال میلادی جاری است.Hogwarts Legacy هنوز در رتبه اول قرار دارد، اما Jedi: Survivor توانست جلوتر از عنوان پر سر و صدا و موفق Resident Evil 4 Remake قرار بگیرد.

همچنین این عنوان هشتمین بازی فیزیکی بزرگ سری جنگ ستارگان در منطقه به حساب می‌آید. از آنجایی که دیجیتال سهم بیشتری در فروش داشته، باید جالب باشد که ببینیم Star Wars Jedi: Survivor در مقایسه با نسخه اصلی چگونه به نظر خواهد رسید.کریستوفر درینگ همچنین اشاره کرد که فروش هفته دوم Dead Island 2 تنها ۴۵ درصد کاهش داشته است. این آمار، با توجه به اینکه بازی یک تجربه نسبتا کوتاه و حدودا ۲۰ ساعته است، اصلا بد نیست.

شرکت دیپ سیلور تایید کرد که این اکشن نقش‌افرینی طی سه روز پس از عرضه، ۱ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. در روزهای آتی جدول فروش فیزیکی هفته گذشته در بریتانیا منتشر خواهد شد.

در انتها باید گفت که استودیو ریسپاون به تازگی اعلام کرده که از مشکلات عملکرد بازی Star Wars Jedi: Survivor باخبر است و قول رفع مشکلات نسخه پی‌سی را در اسرع وقت داده است.ریسپاون می‌گوید که در حال کار بر روی یک سری اصلاحات است تا اطمینان حاصل شود که مشکلات فنی بازی برطرف خواهد شد. اما در ادامه گفت بازیکنان ممکن است برای تجربه پچ‌ها کمی منتظر بمانند، زیرا هر کدام از آن‌ها باید به طور کامل آزمایش شوند تا اطمینان حاصل شود که مشکلات جدیدی به بازی اضافه نمی‌کند.