شایعه: ریمیک بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag ساخته می‌شود

بر اساس شایعات متعدد، ریمیک بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag در حال توسعه است و به نظر می‌رسد سازنده‌ی بازی Skull and Bones نیز در ساخت این ریمیک نقش دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با شیموتکس همراه باشید.

کمپانی یوبیسافت علی‌رغم درگیری با مشکلات تجاری و کاری‌ که در سال‌های اخیر، همچنان روی فرنچایزهای سودآور و البته مورد نظر خود تمرکز ویژه‌ای داشته است. توسعه‌ی چند برابری فرنچایز Assassin’s Creed با ساخت عناوین جدیدی چون Assassin’s Creed Mirage ،Codename Red ،Codename Hexe و Assassin’s Creed Jade نیز از برنامه‌های این کمپانی فرانسوی است.

از سوی دیگر، علی‌رغم قرار گرفتن بازی Skull and Bones با محوریت دزدان دریایی در برنامه‌ی آینده‌ی کمپانی یوبیسافت، به نظر می‌رسد که این شرکت در حال توسعه‌ی بازی دیگری در همین زمینه است. وب‌سایت خبری Kotaku اظهار داشته که ریمیک بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag نیز در حال ساخت است و سازنده‌ی بازی Skull and Bones، یعنی شعبه‌ی سنگاپور شرکت یوبیسافت در روند توسعه‌ی بازی دخیل است. درباره‌ی توسعه دهنده‌ی اصلی این ریمیک، صحبتی نشده است اما حضور شعبه‌ی Montreal کمپانی در ساخت بازی محتمل به نظر می‌رسد، هر درگیری شعبه‌ی سنگاپور با ساخت بازی Skull and Bones و اکنون توسعه‌ی ریمیک Black Flag، باعث شده است تا شایعات درباره‌ی کرانچ موجود در محیط کاری این استودیو افزایش یابد و حتی اعلام شده است که با دادن وعده‌ی غذایی رایگان و همچنین پیشنهاد ارائه‌‌ی مزایای مختلف به کارکنان، سعی شده تا کارمندان استودیو به کار بیشتر تشویق شوند که موضوع خوشایندی به نظر نمی‌رسد.

نظر شما چیست؟ آیا ریمیک این بازی از سری Assassin’s Creed، در حالی که عناوین پرطرفدار و محبوب دیگری نیز برای ریمیک شدن وجود دارند سیاست قابل قبولی به نظر می‌رسد؟ به نظر شما کدام بازی از سری Assassin’s Creed باید در اولویت ریمیک شدن قرار داشته باشد؟