تغییر کوچک بسته الحاقی Elden Ring

آپدیت تازه Elden Ring از میزان سختی بسته الحاقی کاست

 

استودیو فرام‌سافتور پس از دریافت انتقادات گسترده، تصمیم به ایجاد تغییراتی در روند بازی Elden Ring گرفت. بسیاری معتقدند که بسته الحاقی Shadow of the Erdtree غیرقابل تجربه است و درجه سختی آن تحمل‌ناپذیر است. آپدیت تازه الدن رینگ، تغییرات ریزی ایجاد کرده که باعث می‌شود تا بازی‌کنان سریع‌تر بتوانند لول یا سطح خود را افزایش دهند و در نهایت با دشمنان قادر کنار بیایند.

در صورتی که بسته الحاقی Elden Ring را تجربه کرده باشید، از اهمیت Scadutree Fragments و Revered Spirit Ashes باخبر هستید. آپدیت جدید باعث شده تا بتوانید با پیدا کردن آیتم‌های گفته‌شده، میزان Shadow Realm Blessing را افزایش دهید. این مکانیک به‌تازگی معرفی شده و اجازه می‌دهد تا حمله و دفاع شخصیت خود را بهتر کنید و آن را بهبود بخشید. برای اینکه بتوانید از این مکانیسم استفاده کنید، باید یک سری آیتم‌های ویژه پیدا کنید و از منو کاملاً جدیدی برای ارتقاء شخصیت استفاده کنید.

پیدا کردن آیتم‌های Scadutree باعث می‌شود تا سطح Scadutree Blessing افزایش یابد و در نتیجه قدرت دفاع و حمله شخصیت اصلی حدود پنج درصد بهتر شود. هر چه این آیتم‌ها را بیشتر پیدا کنید، قدرت حمله و دفاع بیشتری خواهید داشت. فرام‌سافتور در آپدیت اخیر، تعداد این آیتم‌ها را به شکل قابل‌توجهی زیاد کرده و در نتیجه همان ابتدای کار می‌توانید قدرت زیادی پیدا کنید. نیمه‌ی اول بسته الحاقی الدن رینگ با توجه به آپدیت جدید، راحت‌تر شده است.

 

تغییر کوچک بسته الحاقی Elden Ring

 

ساده شدن بسته الحاقی Elden Ring به معنی تغییر حرکات باس‌ها نیست. فرام‌سافتور تنها راهی برای افزایش سریع قدرت دفاع و حمله در ابتدای بازی ایجاد کرده است. در نتیجه باس‌ها همچنان سخت و طاقت‌فرسا هستند، اما بازی‌کنان حالا قدرت بیشتری برای حمله و دفاع دارند و همچنین بازه‌ی خطا نیز افزایش یافته است. یکی از انتقادات نسبت به محتوای الحاقی مربوط به قدرت بیش از حد دشمنان است. باس‌ها با یک یا دو ضربه می‌توانند فردی که بازی اصلی را چند بار تمام کرده از دور خارج کنند.

فرام‌سافتور قول داده که تغییرات بیشتری ایجاد کند و ممکن است یک سری از باس‌های Shadow of the Erdtree در آپدیت‌های بعدی تغییر پیدا کنند. به نظر می‌رسد که سازندگان بازی الدن رینگ به انتقادات گوش داده‌اند و می‌خواهند اندکی از میزان سختی آن بکاهند. هر چند میازاکی، کارگردان و خالق بازی، معتقد است که آسان شدن الدن رینگ به معنی کشتن روح و ساختار آن است و نمی‌توان به خواسته‌ی بازی‌کنان تن داد. بسیاری می‌گویند که باید درجات سختی مختلفی مانند: آسان، متوسط و سخت اضافه شود.

عملکرد فنی بازی Elden Ring با آپدیت جدید بهتر نشده است. فرام‌سافتور پیشنهاد خاموش کردن ری‌تریسینگ را در تنظیمات اصلی مطرح کرده و مشخص نیست چه زمانی این بازی به پایداری کامل خواهد رسید. اگر به دنبال افزایش سطح Scadutree Blessing و رشد در سریع‌ترین زمان ممکن هستید، آپدیت جدید را نصب کنید.