آپدیت جدید eFootball 2024 جام ملت‌ های آسیا را اضافه کرد

شرکت کونامی رسماً آپدیت 3.3.0 بازی eFootball 2024 را برای کنسول، کامپیوتر و موبایل منتشر کرد. این به‌روزرسانی که مربوط به فصل سوم می‌شود، رقابت‌های جام ملت های آسیا را رسماً اضافه کرد. تمامی تیم‌های حاضر به‌صورت لایسنس‌شده با بازیکنان و پرچم و لباس واقعی در دسترس هستند. همچنین تغییراتی در نسخه جدید پدید آمده که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مهم‌ترین تغییرات در مورد آپدیت جدید eFootball 2024، افزودن جام ملت های آسیا 2023 است که در کشور قطر در حال برگزاری است. می‌توانید در رقابت‌های رسمی شرکت کنید و مقابل تیم‌های حریف برای کسب قهرمانی بجنگید. چالش‌هایی نیز برای این مسابقات در نظر گرفته است و برای نمونه در چالش اول باید تلاش کنید که پنج گل یا بیشتر در طی مسابقه به ثمر برسانید. این چالش‌ها باعث شده تا مسابقه با هوش مصنوعی اندکی رقابتی‌تر شود.

اگر چالش‌های اول را رد کنید، چالش‌های بیشتری سد راه شما می‌شوند. در صورتی که تمامی آنها را انجام دهید، جوایز خوبی دریافت خواهید کرد و نوعی تنها یک جام مجازی به شما تعلق نخواهد گرفت. از تغییرات دیگر این آپدیت باید به نمایش سریع محتواهای پک آیتم اشاره کرد. لیگ فوتبال کره جنوبی نیز به‌طور کامل لایسنس شده و بازیکنان و تیم‌های واقعی خواهید دید. این تغییرات باعث شده تا تجربه کلی بازی بهتر شود و به‌نوعی به واقعیت نزدیک‌تر باشید.

تجربه جام ملت های آسیا در eFootball 2024

تغییرات زیادی در زمینه گرافیک، اطلاعات بازیکن و سرمربی، کیت‌ها، کفش‌ها، پرچم، انیمیشن و گزارشگران ایجاد شده است. ترکیب تیم‌ها نیز آپدیت شده و طبق نیم فصل جدید چیده شده است. این تغییرات شامل لیگ آرژانتین، کلمبیا و ژاپن می‌شود. کونامی حق استفاده رسمی از لیگ‌های اروپایی را ندارد و نمی‌تواند اکثر تیم‌ها را با لوگو و لباس و ورزشگاه رسمی نشان دهد. در نتیجه باید به محتوای غیرواقعی بسنده کنید.

کونامی در حال کار روی بخش My League است و در آپدیت 3.2.0، تغییراتی در لیگ ژاپن ایجاد کرد و آن را بهبود بخشید. گفتنی است آپدیت 3.3.0 برای تمامی پلتفرم‌ها از جمله موبایل منتشر شده است. به‌روزرسانی به نظر بزرگ می‌آید، اما ممکن است محتوای خاصی مشاهده نکنید و برای محتوای بیشتر باید منتظر شروع فصل چهارم ماند. اگر آنلاین بازی می‌کنید، خواهید دید که کارت‌های بیشتری اضافه شده است. بازی eFootball 2024 در طی ماه‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته و به یک بازی فوتبالی قابل‌قبول تبدیل شده است.

اگر به دنبال تجربه جام ملت های آسیا و همچنین انتخاب تیم ملی و قهرمانی با آن هستید، آپدیت eFootball 2024 را از دست ندهید.