بخش آلتیمیت تیم بازی EA Sports FC شامل فوتبالیست‌های زن خواهد بود

بازی فوتبالی الکترونیک آرتز از این به بعد EA Sports FC نام دارد و قصد دارد فوتبالیست زن را نیز وارد بخش آنلاین آلتیمیت تیم کند.

FUTSheriff اکانتی در توییتر است که روی سری بازی فیفا تمرکز دارد و تاکنون اطلاعات زیادی را لو داده است. او اکنون به این نکته اشاره کرده که الکترونیک آرتز قصد دارد از فوتبالیست زن در بخش آلتیمیت تیم بازی EA Sports FC استفاده کند. از این رو بازیکنان می‌توانند در تیم خود به صورت همزمان از فوتبالیست‌های زن و مرد استفاده کنند. 

چند سالی بود که تیم‌‌های فوتبال زنان به سری بازی فیفا اضافه شده‌اند، اما هیچ کدام از اعضای این تیم‌ها در بخش آلتیمیت تیم حضور نداشتند. مد Pro Clubs در سال ۲۰۲۳ برای اولین بار اجازه ترکیب کردن فوتبالیست‌های زن و مرد را داد، ولی دیگر بخش‌ها و حالت‌های فیفا در این زمینه بازیکنان را محدود می‌کنند.

روز گذشته همچنین لوگوی رسمی EA Sports FC به نمایش گذاشته شد و الکترونیک آرتز قول داده که به زودی و در ماه جوالی اطلاعات بیشتری از این بازی را با طرفداران به اشتراک قرار دهد. بزرگ‌ترین لیگ‌ها و مسابقات فوتبال جهان از جمله لیگ برتر انگلستان، لیگ قهرمان و لالیگا اسپانیا را شامل می‌شود. 

پس از نزدیک به 30 سال، همکاری فیفا و الکترونیک آرتز به پایان رسید و FIFA 23 آخرین بازی EA Sports بود که در آن از نام تجاری فیفا استفاده شده بود. با این وجود جانی اینفانتینو، رئیس فیفا، معتقد است که بازی فوتبال بعدی که نام FIFA را یدک می‌کشد و استاندارد جدیدی را برای بازی‌های فوتبال تعیین می‌کند.